Kur ieškoti greitųjų kreditų?

Greitos paskolos - kur jas šiuo metu galite gauti?

Ieškantys greitųjų kreditų dažniausiai didžiausią vargą patiria ieškant mažiausių palūkanų. Ne paslaptis, kad skolindamiesi internetu, vartotojai sumoka bene didžiausias palūkanas, tačiau to nereikėtų taip stipriai sureikšminti, nes vis dėlto galima rasti ir tokių kreditorių, kurie noriai paskolins pinigų ir už tai nereikalaus nežmoniškų palūkanų. Greitųjų kreditų galite ieškoti įvairiose vietose, tačiau negalvokite, kad paskolas turi teikti tik įmonės – dabar ir privatūs asmenys gali pasirūpinti finansavimu.

Paprasčiausias variantas, ieškant greito kredito pigiausiomis palūkanomis, yra jo ieškojimas per palyginimų svetaines. Tokios svetaines siūlo visą kreditorių sąrašą, kuriame kreditoriai gali būti reitinguojami pagal tam tikrus kriterijus. Tokiose svetainėse galite rasti jums priimtiną variantą. Čia kalbame apie tai, kad tokie sąrašai gali būti skirstomi pagal skolinimosi terminus, mažiausias palūkanas, didžiausias sumas ir t.t. Būtent tokiose svetainėse rasite geriausius pasiūlymus. Tiesa, kai kurios svetainės tik pateikia sąrašą, tačiau tai nereiškia, kad jose nieko nerasite. Dažniausiai tokios svetainės pateiks tik populiariausius ir geriausius kreditorius, kurie pinigus skolina geromis sąlygomis.

Greitųjų kreditų ieškoti galite ir skelbimų portaluose, tačiau ten retai kada atrasite tuos tikrus skolintojus. Nemažai jų tiesiog bando išlošti iš specialių rekomendavimo sistemų. Susisiekus su jais, gali būti paprasta situacija – jie nurodys kokioje bendrovėje jums skolintis būtų geriausia, atsižvelgiant į jūsų situaciją. Aišku, jūs būsite nukreipti ne per tiesioginę nuorodą, o per tarpininkavimo, tai reiškia, kad tokie asmenys dar ir pasipelnys iš to, kad jūs ieškote kredito.

Paskolų įvairiomis sąlygomis galite ieškoti ir tam tikrose svetainės. Tiksliau kalbant, yra forumai bei investuotojų portalai, kur susirenka nemažai kreditorių. Galite bandyti ten ieškoti asmens, galinčio jus finansuoti. Tai būtų naudinga vien todėl, kad būtent ten jūs gautumėte vos ne geriausias sąlygas, nes dažniausiai ten investuojantys asmenys siekia mažiausios rizikos bei stabilaus pelno, todėl jeigu esate atsakingi ir mokūs, jums turbūt bus pasiūloma paskola su bene mažiausiomis palūkanomis.

Taip pat galite bandyti skolintis iš Lietuvoje populiarėjančių bendro finansavimo svetainių, kuriose net gi leidžia patiems nusistatyti kokias palūkanas norėtumėte mokėti.

sms kreditas Iki 5000 €, iki 24 mėn. terminui
Jokio sutarties sudarymo mokesčio
Kredituojamas jaunas verslas Paskola per 1 dieną
Be finansinių ataskaitų
Be užstato!

Gauti kreditą

sms kreditas Ilgi paskolų gražinimo terminai.
Pasiūlymą dėl finansavimo gausite per 10 minučių.
Paskolų palūkanos nuo 12%!

Gauti kreditą

sms kreditas Paskolos kreditų refinansavimui ir vartojimui nuo 6.99%!

Gauti kreditą

greitas kreditas Suteikiamos iki 3000 eurų paskolos.
Maksimalus laikotarpis 3 metai.
Bene pigiausias kreditorius LIETUVOJE!
Gauti kreditą
greitas kreditas Greitasis kreditas SMS žinute.
Kredito suma nuo 50 € iki 1000 €.
Kredito grąžinimas nuo 15 dienų iki 3 metų.
Gauti kreditą
sms kreditas Užpildyti paraišką ir gauti paskolą – itin paprasta! Atsakymas tą pačią dieną. Gaukite norimą paskolą į savo asmeninę sąskaitą ir naudokitės pinigais jau šiandien!

Gauti kreditą


* Dauguma bendrovių vertina kiekvieno kliento situaciją atskirai, todėl pasiūlymai gali būti skirtingi.
* Jeigu skelbiamos akcijos, jomis pasinaudoti siūlome iš karto.
* Esant netiksliai informacijai apie šias paskolas, prašome apie tai pranešti.