Greitos paskolos – kur jas šiuo metu galite gauti?

Greitos paskolos – kur jas šiuo metu galite gauti?

Greitos paskolos - kur jas šiuo metu galite gauti?

Šiuo metu ieškote kur internetu greitos paskolos būtų suteikiamos be jokių didelių palūkanų? Skolinimosi vietų yra daug ir taip pat reikėtų pabrėžti, kad paskolinti pinigų jums gali ir visai kiti kreditoriai. Net tik greitųjų kreditų bendrovės užsiima pinigų skolinimo veikla. Lietuvoje yra daug vietų, kur paskolos teikiamos net ir paprastuose interneto forumuose. Kiekvienas kreditorius yra skirtingas, tuo labiau – sąlygos kitur gali būti smarkiai besiskiriančios, tad jeigu ieškote palankiausių sąlygų, pirmiausia siūlytume apžvelgti ko jums reikia iš tiesų.

Greitos paskolos internetu jums bus suteikiamos kone kiekvienoje bendrovėje. Tiesa, jos bus suteikiamos tik mokumo kriterijus atitinkantiems asmenims. Paprastos įmonės siūlo įvairias sąlygas. Vienos gali jus finansuoti kelių metų laikotarpiui, kitos – paskolins tik mėnesio ar dviejų terminui. Būtina pabrėžti, kad kai kurios kreditų įmonės netgi nustato skolinimosi laikotarpius kiekvienam klientui individualiai. Pavyzdžiui, daug uždirbantys gali tikėtis maksimalaus skolinimosi termino, o tie, kurių pajamos itin stipriai ribojamos, gali gauti ir ne tokį ilgą terminą kokio tikėjosi. Šios kreditų įmonės siūlo ir skirtingas palūkanas – kai kurios yra laikomos vos ne alternatyvomis bankams, nes skolinimosi laikotarpiai priklauso ir nuo turimo užstato bei kitų faktorių.

Kitos vietos yra daug paprastesnės – jūs galite gauti lygiai tokią pačią paskolą iš privačių asmenų. Juos rasite skelbimų svetainėse arba tam tikruose interneto forumuose. Paprasčiausiai, jie galbūt paskolins netgi pigiau nei kreditų įmonės – šiems asmenims svarbiausia, kad jūs paskolą grąžintumėte laiku. Taip pat šie privatūs skolintojai gali pasiūlyti ir ilgesnį terminą nei vienas mėnuo – turite rinktis būtent tokius asmenis, nes kuo ilgesnis skolinimosi terminas, tuo jį lengviau pavyktų gražinti. Pati skolinimosi tvarka yra labai panaši į greitųjų kreditų bendrovių – čia paskolos sutartis sudaroma perverdant vieną centą. Paprasčiausiai, kreditorius paprašys jūsų asmeninių duomenų, o tada nurodys kaip atlikti bankinį pavedimą į jo sąskaitą. Jūs pervesite vieną centą, o jo pervedimo metu, mokėjimo paskirtyje nurodysite specialų tekstą, kuris pabrėš, jog prašote kredito ir įsipareigojate jį grąžinti nustatytą dieną. Skolintis galite ir kitose vietose – svarbu, kad tinkamai pasirinktumėte saugiausią variantą.

sms kreditas Iki 5000 €, iki 24 mėn. terminui
Jokio sutarties sudarymo mokesčio
Kredituojamas jaunas verslas Paskola per 1 dieną
Be finansinių ataskaitų
Be užstato!

Gauti kreditą

sms kreditas Ilgi paskolų gražinimo terminai.
Pasiūlymą dėl finansavimo gausite per 10 minučių.
Paskolų palūkanos nuo 12%!

Gauti kreditą

sms kreditas Paskolos kreditų refinansavimui ir vartojimui nuo 6.99%!

Gauti kreditą

greitas kreditas Suteikiamos iki 3000 eurų paskolos.
Maksimalus laikotarpis 3 metai.
Bene pigiausias kreditorius LIETUVOJE!
Gauti kreditą
greitas kreditas Greitasis kreditas SMS žinute.
Kredito suma nuo 50 € iki 1000 €.
Kredito grąžinimas nuo 15 dienų iki 3 metų.
Gauti kreditą
sms kreditas Užpildyti paraišką ir gauti paskolą – itin paprasta! Atsakymas tą pačią dieną. Gaukite norimą paskolą į savo asmeninę sąskaitą ir naudokitės pinigais jau šiandien!

Gauti kreditą


* Dauguma bendrovių vertina kiekvieno kliento situaciją atskirai, todėl pasiūlymai gali būti skirtingi.
* Jeigu skelbiamos akcijos, jomis pasinaudoti siūlome iš karto.
* Esant netiksliai informacijai apie šias paskolas, prašome apie tai pranešti.